Blanka Lipińska – kontrowersyjna autorka najpopularniejszego polskiego erotyka

Autorka najpopularniejszych polskich erotyków

Jej nazwisko oraz powieść ”365 dni” od wielu miesięcy utrzymują się na pierwszych stronach gazet oraz portali internetowych. Blanka Lipińska (https://www.taniaksiazka.pl/autor/blanka-lipinska) błyskawicznie zdobyła serce polskich czytelników. Jej pierwsza książka sprzedała się w ogromnym nakładzie ponad pół miliona egzemplarzy! Autorka jednej z najbardziej poczytnych powieści pochodzi z Puław, a z wykształcenia jest wizażystką. Dała się także poznać jako promotorka KSW Ring Girls oraz obrotna menadżerka nocnych klubów. Obecnie jest ona autorką jednej z najchętniej czytanych powieści.

Mafijna historia i erotyk w jednym

Książka pt. ,,365 dni” od kilku miesięcy podbija rankingi oraz bije rekordy sprzedaży. Pierwsza część trylogii doczekała się swoich kontynuacji – ,,Ten dzień” oraz ,,Kolejne 365 dni”. Wszystkie części stały się prawdziwymi hitami i utrzymywały się na pierwszych miejscach sprzedaży. Historia opowiedziana przez Blankę Lipińską traktuje o sycylijskiej mafii, a konkretnej – o młodym mężczyźnie, którym jest Massimo Toricelli. Przystojny Włoch stoi za porwaniem młodej Laury, która z przyjaciółmi udała się do słonecznej Italii, aby świętować swe urodziny. Młody don mafii nie ma na celu jednak skrzywdzić swojej ofiary, ale daje jej 365 dni na to, aby kobieta obdarzyła go swoim uczuciem. Powieść jest zatem mocna osadzona w mafijnym półświatku, jednak nie tylko za to została pokochana przez tysiące czytelników. Lipińska doskonale połączyła wątek sensacyjny z pikanterią i stworzyła wyjątkową książkę, w której erotyzm przeplata się z niebezpieczeństwem, skomplikowanymi relacjami oraz z namiętnością, która nie raz przysłania bohaterom powieści trzeźwy osąd rzeczywistości.

Ciągłe przebywanie w świetle reflektorów

Nie sposób zaprzeczyć temu, że autorka ,,365 dni” praktycznie z dnia na dzień stała się pierwszoligową celebrytką, która z sukcesami wykorzystuje swoje przysłowiowe pięć minut. Blanka Lipińska z chęcią pokazuje się na różnego rodzaju eventach, a także pozuje na ściankach. Bezpruderyjna pisarka z odwagą wypowiada się na tematy, które dla wielu ludzi wciąż pozostają w strefie tabu i bez większego skrępowania opowiada o swoim życiu prywatnym. Budząca wiele kontrowersji autorka wciąż się rozwija i realizuje swoje projekty. Ostatnim sukcesem, którym mogła się pochwalić, było zrealizowanie pełnometrażowego filmu powstałego na podstawie jej powieści, a następnie opublikowanie go na popularnej, międzynarodowej platformie streamingowej. Lipińska wzbudza dość skrajne emocje, jednak nie można nie przyznać jej tego, że jest kobietą sukcesu, która z prędkością światła wybiła się na polskim rynku książkowym, a ,,365 dni” oraz jej kontynuacje, to nie jedyne powieści jej autorstwa, które dane nam będzie przeczytać

Książka zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com